Krajský přebor
futsalu 2015/2016
domácí
zápasy hrajeme ve sportovní hale v Litomyšli
kolo |
den |
|
|
|
|
výsledek
(poločas) |
čas |
kde |
1 |
So |
21. |
11. |
|
OK
Interiér Pardubice |
|
7:1
(3:0) |
|
12:30 |
Heřmanův |
|
|
|
|
|
FK
Nebelvír Chrudim |
|
10:7
(4:1) |
|
14:20 |
Městec |
2 |
So |
28. |
11. |
|
Benfica
Hlinsko |
|
1:2
(1:0) |
|
18:50 |
Litomyšl |
|
|
|
|
|
DTJ
Juventus Hlinsko |
|
4:2
(2:1) |
|
19:50 |
|
3 |
So |
5. |
12. |
|
Metaxa
Jenišovice |
|
5:4
(2:2) |
|
13:30 |
V. Mýto |
|
|
|
|
|
FC
Butterfly Litomyšl |
|
4:5
(2:4) |
|
15:30 |
(pořadatel) |
4 |
So |
12. |
12. |
|
FK
Boca Chotěboř B |
|
5:2
(1:0) |
|
16:00 |
Litomyšl |
|
|
|
|
|
FK
Heřmanův Městec |
|
2:2
(0:0) |
|
18:40 |
(pořadatel) |
5 |
Ne |
20. |
12. |
|
Peliny
Choceň B |
|
2:2
(1:0) |
|
9:50 |
Rokytnice |
|
|
|
|
|
FC
Rio Žamberk |
|
3:6
(2:4) |
|
11:40 |
v OH |
6 |
Ne |
3. |
1. |
|
DTJ
Juventus Hlinsko |
|
3:2
(1:1) |
|
8:50 |
Skuteč |
|
|
|
|
|
Benfica
Hlinsko |
|
1:4
(1:4) |
|
10:40 |
|
7 |
Ne |
10. |
1. |
|
OK
Interiér Pardubice |
|
6:2
(4:0) |
|
14:50 |
Litomyšl |
|
|
|
|
|
FK
Nebelvír Chrudim |
|
5:2
(1:1) |
|
15:50 |
|
8 |
Ne |
17. |
1. |
|
Metaxa
Jenišovice |
|
6:4
(3:1) |
|
17:00 |
V. Mýto |
|
|
|
|
|
FC
Butterfly Litomyšl |
|
4:6
(1:4) |
|
19:00 |
(pořadatel) |
9 |
Ne |
31. |
1. |
|
FK
Boca Chotěboř B |
|
0:2
(0:2) |
|
13:00 |
Heřmanův |
|
|
|
|
|
FK
Heřmanův Městec |
|
1:7
(1:3) |
|
14:50 |
Městec |
10 |
Ne |
7. |
2. |
|
FC
Rio Žamberk |
|
2:2
(0:0) |
|
14:50 |
Litomyšl |
|
|
|
|
|
Peliny
Choceň B |
|
4:2
(3:0) |
|
15:50 |
|
konečná
tabulka krajského přeboru futsalu 2015/2016
1.
DTJ Juventus Hlinsko
20
14 2
4 88:38
44 |
střelci: 15 - Hurt Ondřej; 14 - Urbanec Patrik; 7 - Bohunek Tomáš; 6 - Rataj Patrik; 5 - Rufer Ondřej; 4 - Stolín Jiří; 3 - Macko Jaroslav, Štěpán Jan, Zahálka Petr; 2 - Abt Filip, Borek Rostislav, Kubásek Michal, Novotný Vojtěch, Petr Pavel, Vaňous Jaroslav; 1 - Hůlka Patrik, Popelka Matěj, Voleský Roman
FK Becherovka Přívrat B
Choceňská
liga
futsalu 2015/2016
všechny zápasy se hrají ve sportovní hale ZŠ Svatopluka Čecha v Chocni
kolo |
den |
|
|
|
|
výsledek
(poločas) |
čas |
|
1 |
So |
7. |
11. |
|
P.
FC Zbloudilá Střela |
|
3:5
(1:0) |
|
9:00 |
|
|
|
|
|
FK
Řetůvka |
|
2:9
(1:3) |
|
11:30 |
4 |
Ne |
29. |
11. |
|
FC
Lahev Myslivce |
|
5:2
(3:1) |
|
14:50 |
|
|
|
|
|
FC
Gillotina Choceň |
|
0:2
(0:2) |
|
15:40 |
|
|
|
|
|
Sokol
Tokyjo Litomyšl |
|
2:2
(1:2) |
|
17:20 |
6 |
So |
19. |
12. |
|
Citroni |
|
5:6
(3:2) |
|
9:00 |
|
|
|
|
|
Sokol
Řetůvka |
|
6:6
(3:3) |
|
11:30 |
7 |
Ne |
10. |
1. |
|
P.
FC Zbloudilá Střela |
|
6:5
(4:3) |
|
12:00 |
|
|
|
|
|
FK
Řetůvka |
|
0:7
(0:4) |
|
14:30 |
10 |
So |
23. |
1. |
|
FC
Lahev Myslivce |
|
4:6
(3:4) |
|
9:50 |
|
|
|
|
|
FC
Gillotina Choceň |
|
3:8
(1:3) |
|
10:40 |
|
|
|
|
|
Sokol
Tokyjo Litomyšl |
|
1:6
(0:3) |
|
12:20 |
11 |
So |
6. |
2. |
|
Citroni |
|
1:4
(1:2) |
|
15:00 |
|
|
|
|
|
Sokol
Řetůvka |
|
2:6
(0:3) |
|
17:30 |
|
střelci: 7 - Bílek Michal;
6 - Kaplan Stanislav; 5 - Holínka Jan; 4 - Vencl Ivoš; 3 - Fišar Richard,
Pilgr Aleš, Štika Josef, Voleský Roman, 2 - Kolář David; 1 - Vaňous Jaroslav, Motl Daniel, Popelka Matěj
Becheru zdar !!!