A mužstvo - divize "E" futsalu 2003/2004
kolo | den |
základní část | výsledek |
čas | kde | |||||
3 | Ne | 26. | 10. | Torpédo V.Mýto | 2 | : | 7 | 8:50 | ||
1.FC Nejzbach VM "B" | 6 | : | 7 | 9:50 | ||||||
Gillotina Choceň | 3 | : | 2 | 11:40 | ||||||
4 | Ne | 9. | 11. | Rio Žamberk | 2 | : | 4 | 16:20 | ||
Torf-Este Pce "B" | 5 | : | 2 | 18:10 | ||||||
8 | So | 15. | 11. | Arsenal Hlinsko | 3 | : | 2 | 12:30 | ||
Pumpa Miřetice | 2 | : | 2 | 15:10 | ||||||
11 | So | 22. | 11. | Údolí hladu HK | 2 | : | 2 | 8:00 | HK | |
Salamandr HK | 3 | : | 2 | 9:50 | HK | |||||
13 | Ne | 30. | 11. | Plumbum boys HK | 3 | : | 2 | 13:20 | ||
Hespro HK | 9 | : | 5 | 14:20 | ||||||
18 | So | 6. | 12. | Flamengo HK | 2 | : | 5 | 16:50 | HK | |
Frigomont Dačice | 6 | : | 4 | 18:40 | HK | |||||
24 | So | 3. | 1. | Torpédo V.Mýto | 6 | : | 2 | 8:00 | VM | |
1.FC Nejzbach VM "B" | 3 | : | 1 | 9:50 | VM | |||||
25 | So | 17. | 1. | Rio Žamberk | 3 | : | 4 | 12:30 | ||
Torf-Este Pce "B" | 2 | : | 4 | 15:10 | ||||||
Gillotina Choceň | 6 | : | 7 | 16:10 | ||||||
29 | So | 7. | 2. | Arsenal Hlinsko | 1 | : | 2 | 9:50 | HL | |
Pumpa Miřetice | 4 | : | 6 | 11:40 | HL | |||||
32 | So | 14. | 2. | Údolí hladu HK | 1 | : | 8 | 16:20 | ||
Salamandr HK | 2 | : | 6 | 17:20 | ||||||
34 | So | 21. | 2. | Plumbum boys HK | 4 | : | 2 | 8:00 | HK | |
Hespro HK | 3 | : | 4 | 9:50 | HK | |||||
39 | So | 28. | 2. | Flamengo HK | 4 | : | 3 | 15:30 | ||
Frigomont Dačice | 4 | : | 4 | 18:10 |
Konečná tabulka
1. Nejzbach VM B 26 17 3 6
93:65 54
2. Torpédo VM 26 15 4
7 113:77 49
3. Arsenál Hlinsko 26 13 8 5 99:64
47
4. Gillotina Choceň 26 14 3 9 89:63 45
5. Salamandr HK 26 14 3 9
85:64 45
6. Údolí hladu HK 26 14 3 9 89:70
45
7. Hespro HK 26 13 3 10
100:87 42
8. Becherovka Přívrat 26 11 3 12 91:99
36
9. Plumbum Boys HK 26 10 4 12 78:92 34
10. Pumpa Miřetice 26 8 8 10 100:98 32
11. Rio Žamberk 26 10 2 14
92:120 32
12. Flamengo HK 26 8 5 13
71:89 29
13. Frigomont HK 26 4 4 18 59:114 16
14. Torf-Este Pce B 26 4 1 21 57:114 13
střelci branek: Novotný Pavel 19, Roušar Lukáš 19, Macko Jaroslav 11, Abt Tomáš 8, Tomeš Milan 7, Bartoš Jan 6, Borek Rostislav 5, Petr Pavel 3, Kříž Zdeněk 3, Šimek Michal 3, Čikl Miloš 2, Zadražil Jan 1, Holec Tomáš 1, Novotný Vladimír 1, Karpíšek David 1, Maco Martin 1
B mužstvo - okresní přebor
futsalu 2003/2004
(hraje se v Chocni)
kolo | základní část | výsledek | čas | ||||||
1 | So | 22. | 11. | Torpédo VM "B" | 4 | : | 2 | 14:10 | |
Paliva Choceň | 7 | : | 2 | 16:40 | |||||
2 | Ne | 7. | 12. | Sokol Řetůvka | 4 | : | 1 | 9:40 | |
Butterfly Litomyšl | 4 | : | 2 | 11:20 | |||||
3 | So | 13. | 12. | Zbloudilá střela Brandýs | 0 | : | 5 k | 12:30 | |
Vinotéka UO | 10 | : | 3 | 15:50 | |||||
4 | So | 27. | 12. | Kalbach VM | 2 | : | 3 | 9:40 | |
Výkřiky Choceň | 3 | : | 2 | 11:20 | |||||
5 | So | 3. | 1. | Družba VM | 1 | : | 8 | 8:00 |
|
Zbloudilá střela Brandýs | 5 | : | 3 | 11:20 | |||||
6 | Ne | 11. | 1. | Paliva Choceň | 4 | : | 2 | 9:40 | |
Torpédo VM "B" | 3 | : | 4 | 11:20 | |||||
7 | So | 31. | 1. | Kalbach VM | 1 | : | 3 | 12:30 | |
Družba VM | 5 | : | 3 | 15:00 | |||||
8 | 7. | 7. | 2. | Sokol Řetůvka | 6 | : | 3 | 13:20 | |
Vinotéka UO | 5 | : | 4 | 15:50 | |||||
9 | Ne | 15. | 2. | Výkřiky Choceň | 0 | : | 2 | 11:20 | |
Butterfly Litomyšl | 1 | : | 9 | ||||||
So | 6. | 3. | finále | ||||||
Kalbach VM | 4 | : | 3 | ||||||
Butterfly Litomyšl | 4 | : | 6 | ||||||
Výkřiky Choceň | 4 | : | 4 |
Tabulka po základní části
1. Kalbach VM
18 15 1 2 73:28 46
2. Butterfly Litomyšl 18 14 0 4 100:45 42
3. Výkřiky Choceň 18 11 1 6 67:47 34
4. Becherovka Přívrat 18 11 0 7
65:61 33
5. Torpédo VM B 18 9 4
5 59:48 31
6. Vinotéka UO 18 7 1 10
67:83 22
7. Zbloudilá střela 18 6 2 10 46:55 20
8. Paliva Choceň 18 5 3 10
60:66 18
9. Družba VM 18
3 3 12 43:76 12
10. Sokol Řetůvka 18 1 1 16 30:101 4
Konečné pořadí po finále:
1. Kalbach Vysoké Mýto
2. Butterfly Litomyšl
3. Becherovka Přívrat
4. Výkřiky Choceň
střelci branek: Novotný Pavel 13, Roušar Lukáš 10, Zadražil Jan 8, Vaňous Jaroslav 7, Kaplan Stanislav 5, Karpíšek David 4, Petr Pavel 3, Šimek Michal 3, Bartoš Jan B 2, Vaňous Martin 2, Kapoun Martin 2, Pirkl Michal 1, Provazník David 1, Čikl Miloš 1, Kolář Milan 1, Borek Rostislav 1, Macko Jaroslav 1
Becheru zdar !!!