Výsledky A mužstva v okresním přeboru futsalu 2001/2002
kolo | den | základní část | výsledek | ||||||
1 | Ne | 28. | 10. | Želiv VM | 9 | : | 0 | (5:0) | |
Zbloudilá Střela | 9 | : | 1 | (5:0) | |||||
3 | Ne | 25. | 11. | Nejzbach VM "C" | 6 | : | 3 | (2:0) | |
Butterfly Litomyšl | 5 | : | 3 | (2:1) | |||||
4 | Ne | 2. | 12. | FK Řetůvka | 9 | : | 2 | (6:0) | |
Peliny Choceň | 3 | : | 4 | (2:2) | |||||
7 | So | 29. | 12. | Gillotina Choceň "B" | 5 | : | 3 | (1:1) | |
Výkřiky Choceň | 5 | : | 4 | (3:2) | |||||
8 | So | 5. | 1. | Medicamenta VM | 3 | : | 4 | (2:2) | |
Želiv VM | 5 | : | 0 |
kont. |
|||||
10 | So | 19. | 1. | Peliny Choceň | 0 | : | 2 | (0:0) | |
Butterfly Litomyšl | 5 | : | 3 | (3:0) | |||||
11 | So | 26. | 1. | Nejzbach VM "C" | 6 | : | 2 | (2:0) | |
Zbloudilá Střela | 5 | : | 2 | (2:2) | |||||
14 | So | 16. | 2. | FK Řetůvka | 7 | : | 3 | (3:3) | |
Výkřiky Choceň | 6 | : | 2 | (4:1) | |||||
15 | So | 2. | 3. | Medicamenta VM | 4 | : | 2 | (2:1) | |
Gillotina Choceň "B" | 2 | : | 5 | (1:2) | |||||
So | 9. | 3. | Play-off | ||||||
čtvrtfinále | Nejzbach VM "C" - Výkřiky | 4 | : | 1 | (1:0) | ||||
Gillotina "B" - Butterfly | 3 | : | 2 | (1:0) | |||||
semifinále | Becherovka Přívrat - Nejzbach VM "C" | 4 | : | 1 | (1:0) | ||||
Peliny Choceň - Gillotina Choceň "B" | 0 | : | 1 | (0:1) | |||||
finále | Becherovka Přívrat - Gillotina Choceň "B" | 5 | : | 4 | (2:1) |
Konečná tabulka po základní části:
1. |
Peliny Choceň |
18 |
14 |
2 |
2 |
97 |
: |
40 |
44 |
|
2. |
Becherovka
Přívrat |
18 |
14 |
0 |
4 |
94 |
: |
45 |
42 |
|
3. |
Nejzbach VM
"C" |
18 |
11 |
3 |
4 |
62 |
: |
46 |
36 |
|
4. |
Gillotina Choceň
"B" |
18 |
11 |
2 |
5 |
65 |
: |
38 |
35 |
|
5. |
Butterfly Litomyšl |
18 |
8 |
2 |
8 |
69 |
: |
56 |
26 |
|
6. |
Výkřiky Choceň |
18 |
8 |
1 |
9 |
53 |
: |
63 |
25 |
|
7. |
FK Řetůvka |
18 |
6 |
1 |
11 |
56 |
: |
84 |
19 |
|
8. |
Zbloudilá Střela |
18 |
6 |
0 |
12 |
43 |
: |
65 |
18 |
|
9. |
Medicamenta VM |
18 |
5 |
1 |
12 |
45 |
: |
66 |
16 |
|
10. |
Želiv VM |
18 |
0 |
0 |
18 |
26 |
: |
114 |
0 |
|
Konečné pořadí okresního přeboru
1. Becherovka
Přívrat |
střelci: 19 - Borek Rostislav; 16 - Petr Pavel; 14 - Sokol Bohuslav; 12 - Bartoš Jan; 9 - Macko Jaroslav; 5 - Petr Roman, Šimek Michal; 4 - Novotný Vladimír; 3 - Gremlica Josef, Maco Martin; 2 - Švihálek Miroslav; 1 - Holec Tomáš, Kříž Zdeněk; 2 - vlastní
Výsledky B mužstva v okresní I. třídě futsalu 2001/2002
(hraje se ve Vysokém Mýtě)
základní část | výsledek | ||||||||
1 | Ne | 16. | 11. | Gilotina Choceň "C" | 2 | : | 6 |
nepřesný |
|
Nejzbach VM "D" | 1 | : | 5 | výsledek | |||||
2 | So | 27. | 10. | Torpédo VM "B" | 0 | : | 1 | (0:0) | |
Paliva Choceň | 7 | : | 2 | (2:0) | |||||
3 | Ne | 3. | 11. | Sokol Řetůvka | 5 | : | 1 | (1:0) | |
Mroži Choceň | 3 | : | 3 | (1:1) | |||||
4 | Ne | 11. | 11. | Gilotina Choceň "C" | 9 | : | 4 |
(5:1) |
|
Nejzbach VM "D" | 6 | : | 2 | (1:1) | |||||
5 | Ne | 2. | 12. | Torpédo VM "B" | 5 | : | 0 | (2:0) | |
Paliva Choceň | 1 | : | 4 | (0:2) | |||||
6 | Ne | 23. | 12. | Sokol Řetůvka | 4 | : | 2 | (3:0) | |
Mroži Choceň | 1 | : | 2 | (0:0) | |||||
7 | Ne | 13. | 1. | Gilotina Choceň "C" | 5 | : | 5 |
(2:3) |
|
Nejzbach VM "D" | 3 | : | 5 | (2:1) | |||||
8 | Ne | 20. | 1. | Torpédo VM "B" | 2 | : | 4 | (2:3) | |
Paliva Choceň | 2 | : | 8 | (0:2) | |||||
9 | Ne | 3. | 2. | Sokol Řetůvka | 4 | : | 1 | (2:0) | |
Mroži Choceň | 5 | : | 1 | (2:0) |
Konečná tabulka:
1. |
Nejzbach VM "D" |
18 |
11 |
2 |
5 |
54 |
: |
36 |
35 |
|
2. |
Torpédo VM "B" |
18 |
10 |
2 |
6 |
68 |
: |
44 |
32 |
|
3. |
Gilotina Choceň "C" |
18 |
10 |
2 |
6 |
66 |
: |
59 |
32 |
|
4. |
Paliva Choceň |
18 |
10 |
1 |
7 |
62 |
: |
48 |
31 |
|
5. |
Becherovka Přívrat "B" |
18 |
8 |
2 |
8 |
65 |
: |
56 |
26 |
|
6. |
Mroži Choceň |
18 |
6 |
1 |
11 |
43 |
: |
63 |
19 |
|
7. |
Sokol Řetůvka |
18 |
3 |
0 |
15 |
32 |
: |
84 |
9 |
|
střelci branek: 22 - Kaliba (nejlepší střelec soutěže); 6 - Gloser Jiří, Vaňous Jaroslav; 5 - Kaplan Stanislav, Vaňous Martin; 4 - Kolář Milan; 3 - Bartoš Jan, Šimek Michal; 2 - Ducháček Marek, Kovář Pavel, Petr Pavel, Provazník David; 1 - Vaňous Petr; 2 další góly někdo dal, neví se kdo
nejslušnější tým soutěže (2 žk)
Becheru zdar !!!